1970’lerin sonundan bugüne; Barek’te üretilen iyi fikirler ve tasarımlar iletişime ihtiyacı olan yüzlerce firmanın, kurumun, kişinin hayatını kolaylaştırdı.

Bizimki uzun bir öykü: Yüzlerce müşteri, binlerce proje. Karanlık oda, pikaj ve dizgi yıllarından dijital tasarım dönemine, gazetelerin taşra baskılarının bir gün sonra dağıtıldığı yıllardan internet haberciliğine, klişe baskıdan ctp kalıba geçişi yaşadık. Teknoloji değişti, zaman değişti, değerler değişti. Ama biz bazı şeylerin değişmemesinden yanayız. İyi tasarım, iyi planlama, birikim ve tutarlılık. Sahip olduklarımız, paylaştıklarımız ve değişmemesi için çabaladıklarımız da işte bunlar.

Barek; concept üretimi, kurumsal, imaja ya da pazarlamaya yönelik grafik tasarım, medya planlama ve satınalma, görsel/işitsel prodüksiyon, kurumsal yayıncılık, interaktif medya ve web çözümleri, iletişim danışmanlığı hizmetleri gibi pazarlama iletişiminin hemen her alanında hizmet verir.

Yaptığımız işin ‘anlama’ ve ‘anlatma’ üzerine kurulu olduğuna inanıyoruz. Sizin de söyleyecekleriniz, duyuracaklarınız varsa, bir ‘ses’e ihtiyaç duyuyorsanız, iyi iletişime ve tasarıma inanıyorsanız, Barek'le tanışın.